Hebei Huayang Steel Pipe Co., Ltd je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov oceľových rúr api 5l psl2 l290m hfw pre infraštruktúru na zber ropy v Číne. Neváhajte a kúpte si lacné oceľové potrubie api 5l psl2 l290m hfw pre infraštruktúru na zhromažďovanie ropy z našej továrne. Všetky prispôsobené produkty majú vysokú kvalitu a nízku cenu.
Prehľad produktov
Oceľová rúra API 5L PSL2 L290M HFW je určená pre potrubné systémy vyžadujúce špecifické mechanické vlastnosti, stálu kvalitu zvaru a súlad s normami pre prepravu ropy a plynu. Jeho vysokofrekvenčne zváraná konštrukcia ho predurčuje pre infraštruktúru ťažby ropy, kde zvolené rozmery a prevádzkové podmienky spĺňajú požiadavky projektu.
| Parameter | Špecifikácia |
|---|---|
| Štandardné | API 5L |
| Úroveň špecifikácie produktu | PSL2 |
| Oceľ triedy | L290M |
| Výrobný proces | HFW |
| Minimálna medza klzu | 290 MPa |
| Pevnosť v ťahu | 415–655 MPa |
| Maximálny pomer výťažnosti k ťahu | 0.93 |
| Minimálna pevnosť v ťahu zvaru | 415 MPa |
| Typ produktu | Vysokofrekvenčné zvárané potrubie |
| Hlavná aplikácia | Infraštruktúra ťažby ropy |
L290M je trieda ocele API 5L na potrubie PSL2 s minimálnou medzou klzu 290 MPa. Označenie "M" označuje termomechanicky riadené podmienky podávania. API 5L PSL2 špecifikuje požiadavky na mechanické vlastnosti pre telo rúry a zvarový šev.




Materiálový výkon L290M
Oceľové potrubie API 5L PSL2 L290M HFW poskytuje definovanú úroveň pevnosti pre zber ropy a iné potrubné aplikácie. Jeho minimálna medza klzu 290 MPa a rozsah pevnosti v ťahu 415 – 655 MPa podporujú technické posúdenie vzhľadom na konštrukčné podmienky potrubia. Konečný výber materiálu by mal brať do úvahy prevádzkový tlak, prepravovanú kvapalinu, teplotu, vystavenie korózii a príslušné projektové kódy. Overenie kvality môže zahŕňať analýzu chemického zloženia, ťahové skúšky, hydrostatické skúšky, rozmerovú kontrolu a nedeštruktívne skúšanie zvarových švov, ako to vyžaduje API 5L a špecifikácia nákupu. Dohľadateľnosť materiálu a dokumentáciu kontroly je možné dohodnúť podľa požiadaviek projektu.
Výrobná sila oceľových rúr

Výrobca s overenými výrobnými kapacitami
Hebei Huayang Steel Pipe Co., Ltd. je profesionálny výrobca oceľových rúr s viacerými modernými výrobnými linkami pokrývajúcimi oceľové rúry HFW/ERW, oceľové rúry LSAW, oceľové rúry expandované za tepla, antikorózne oceľové rúry a hĺbkové spracovanie. S ročnou výrobnou kapacitou2,75 milióna ton, poskytujeme spoľahlivé výrobné kapacity pre rôzne priemyselné a infraštruktúrne projekty.
Naše výrobné zariadenia zahŕňajú:
17 Výrobných liniek na výrobu oceľových rúr HFW/ERW:OD 48–660,4 mm
4 linky na výrobu oceľových rúr LSAW:OD 406,4–2 800 mm
24 výrobných liniek za tepla expandovaných oceľových rúr:OD 230–1 020 mm
2 linky na výrobu antikoróznych oceľových rúr:OD 159–1 626 mm
1 Linka na hlboké spracovanie oceľových rúr

V roku 2025 sa Huayang umiestnil61. miesto medzi 100 najlepšími súkromnými podnikmi provincie Che-peja50. miesto medzi 100 najlepšími výrobnými podnikmi. Naša oceľová rúra HFW/ERW značky Huayang bola tiež uznaná ako produkt slávnej značky Hebei.
Od výrobných zariadení a výrobných zariadení až po štandardizované výrobné postupy, naše výrobné kapacity podporujú konzistentnú výrobu a prispôsobené riešenia oceľových rúr pre globálnych zákazníkov.
Od suroviny po hotové oceľové rúry
Preskúmajte, ako Huayang vyrába oceľové rúry LSAW a HFW prostredníctvom zavedených výrobných procesov, od prípravy surovín a tvarovania až po zváranie, kontrolu a konečnú dodávku.


Zabezpečenie a testovanie kvality
Kvalita je kontrolovaná počas celého výrobného procesu oceľových rúr v Huayang, od vstupnej kontroly surovín až po overenie konečného produktu. Suroviny pochádzajú od zavedených dodávateľov ocele a po príchode prechádzajú analýzou chemického zloženia, testovaním mechanických vlastností a kontrolou povrchu. Počas výroby pomáhajú procesné kontroly a kontroly rozmerov zabezpečiť súlad s platnými normami a špecifikáciami zákazníkov. Hotové rúry podliehajú príslušným kontrolám a testom, ktoré môžu zahŕňať hydrostatické testovanie, ultrazvukové testovanie (UT), rádiografické testovanie (RT), testovanie vírivými prúdmi, rozmerovú kontrolu a vizuálnu kontrolu v závislosti od typu produktu a príslušných požiadaviek. Naše testovacie zariadenia podporujú overovanie kvality v kľúčových fázach výroby, zatiaľ čo záznamy o kontrole a dokumentácia o kvalite pomáhajú zabezpečiť vysledovateľnosť a dôveru v zhodu produktu.
Kľúčové možnosti kontroly kvality a testovania
- Kontrola surovín:Chemické zloženie, mechanické vlastnosti a stav povrchu
- Nedeštruktívne testovanie (NDT):Ultrazvukové testovanie (UT), rádiografické testovanie (RT) a testovanie vírivými prúdmi podľa potreby
- Mechanické testovanie:Skúšky ťahom, nárazom, tvrdosťou a iné skúšky podľa požiadaviek príslušnej normy
- Hydrostatické testovanie:Tlaková skúška v súlade s príslušnými špecifikáciami produktu
- Rozmerová a vizuálna kontrola:Vonkajší priemer, hrúbka steny, dĺžka, priamosť, stav zvaru a kontrola konca potrubia
- Kvalitná dokumentácia:Certifikáty o skúške materiálu, záznamy o kontrole a správy o kontrolách tretích strán podliehajú požiadavkám objednávky











Náš certifikát





Zväzovanie a nakladanie na vozidlá

Podrobné balíky potrubí
| Špecifikácia | Ks za balík | Vzor spájania vrstiev | CBM za balík | |
| OD (mm) | Hrúbka steny (mm) | |||
| 48.3 | 3.68 | 91 | 6,7,8,9,10,11,10,9,8,7,6 | 1.69 |
| 5.08 | 61 | 5,6,7,8,9,8,7,6,5 | 1.13 | |
| 60.3 | 3.91 | 61 | 5,6,7,8,9,8,7,6,5 | 1.77 |
| 5.54 | 37 | 4,5,6,7,6,5,4 | 1.07 | |
| 73 | 5.16 | 37 | 4,5,6,7,6,5,4 | 1.57 |
| 7.01 | 24 | 4,5,6,5,4 | 0.96 | |
| 88.9 | 5.49 | 24 | 4,5,6,5,4 | 1.42 |
| 7.62 | 19 | 3,4,5,4,3 | 1.19 | |
| 114.3 | 6.02 | 19 | 3,4,5,4,3 | 1.96 |
| 8.56 | 10 | 3,4,3 | 0.94 | |
| 141.3 | 6.55 | 10 | 3,4,3 | 1.44 |
| 9.53 | 7 | 2,3,2 | 1.08 | |
| 168.3 | 7.11 | 10 | 3,4,3 | 2.04 |
| 10.97 | 7 | 2,3,2 | 1.53 | |
| 219.1 | 8.18 | 7 | 2,3,2 | 2.59 |
| 12.7 | 5 | 2,3 | 1.73 | |
| 273 | 9.27 | 5 | 2,3 | 2.68 |
| 15.09 | 3 | 1,2 | 1.79 | |
| 323.8 | 10.31 | 3 | 1,2 | 2.52 |
| 17.48 | 2 | 1,1 | 1.26 | |
Ochrana potrubia
Ochrana koncov rúr sa odporúča v prípade, že sú konce rúr skosené u výrobcu rúr. V prípade zámorskej prepravy je obzvlášť zvýšené riziko poškodenia koncov rúr. Je to spôsobené dodatočnými manipulačnými postupmi v prístavoch a posúvaním potrubí na palube plavidiel.
Okrem koncoviek alebo ochranných krúžkov,vonkajší obal ochrannou látkoumôže byť aplikovaný pozdĺž tela potrubia. Tento obal pomáha chrániť povrch náteru pred poškriabaním, vlhkosťou a kontamináciou počas prepravy na dlhé vzdialenosti alebo dlhodobého skladovania vonku. Najmä v prípade potiahnutých alebo lakovaných rúr dodatočná ochranná vrstva výrazne znižuje riziko mechanického poškodenia, vystavenia UV žiareniu a iniciácie korózie, čím zaisťuje, že rúry dorazia na miesto určenia v optimálnom stave.





Služby natierania rúr
Okrem ochrany konca potrubia a vonkajšieho balenia ponúka Huayang prispôsobenélakovanie oceľových rúrokspĺňať rôzne špecifikácie projektu a environmentálne požiadavky. Dostupné možnosti zahŕňajúekologická rýchloschnúca farba na vodnej báze, epoxidová farba, rýchloschnúca čierna farba, bitúmenová farba a farba odolná voči vysokým teplotám. Typ a aplikáciu farby je možné zvoliť podľa požiadaviek zákazníka, čím sa zabezpečí vhodná povrchová ochrana pre prepravné, skladovacie a servisné podmienky.
Hĺbkové spracovanie oceľových rúr
Okrem štandardnej výroby oceľových rúrok, Huayang poskytuje prispôsobené služby hlbokého spracovania, ktoré spĺňajú rôzne požiadavky na projekt a inštaláciu. Medzi naše schopnosti patrízváranie príruby, montáž voľnej príruby, hromady oceľových rúr, spájanie extra dlhých rúr, skosenie koncov a iné výrobné služby. Spracovanie sa môže vykonávať podľa zákazníckych výkresov, technických špecifikácií a požiadaviek projektu, čo pomáha zákazníkom znížiť výrobné práce na mieste a zlepšiť efektivitu inštalácie.
|
Položky na spracovanie |
Rozsah priemeru |
Hrúbka steny |
Dĺžka |
|
Skrotenie skosenia |
60~1422 |
4 ~ 20 mm |
1~20m |
|
Rovnanie rúr |
219~820 |
4 ~ 25 mm |
6.5~20m |
|
Hydrostatické testovanie |
76~1422 |
4 ~ 50 mm |
8~12.5m |
|
Balenie rúr |
60~457 |
Balík podľa požiadaviek zákazníka |
|
|
Extra dlhé zváranie oceľových rúr na tupo |
219~6000 |
Žiadne obmedzenia |
Menšie alebo rovné 60 m |
|
Prefabrikácia potrubia (prírubové spojenie) |
Zváranie a prefabrikácia oceľových rúr možno prispôsobiť výkresom |
Menšie alebo rovné 60 m |
|
|
Spracovanie zvárania podpery ocele |
Menšie alebo rovné 60 m |
||
|
Hromadové zváranie oceľových rúr (spojka) |
Menšie alebo rovné 32 m |
||
|
Zváranie zostavy nosníkov rúr |
Menšie alebo rovné 60 m |
||
|
Pilótové zváranie oceľových rúrok |
Menšie alebo rovné 60 m |
||
|
Zabaľte oceľovú rúrku |
2.5~12m |
||
|
Odvíjanie cievky, rozsah šírky a hrúbky |
|||
|
Materiál |
Odvíjanie |
Šírka, Hrúbka |
Dĺžka odvíjania |
|
Q235B |
1~2.1m |
8-19 mm |
6~13m |
|
Q355B |
1~2.1m |
8-16 mm |
6~13m |






Podmienky objednávky a doručenie
Huayang Steel Pipe ponúka flexibilné objednávacie a prepravné opatrenia na základe špecifikácií rúr, množstiev objednávok a požiadaviek projektu.
- Minimálne množstvo objednávky (MOQ):MOQ závisí od typu potrubia, rozmerov, triedy ocele a výrobných požiadaviek. Skúšobné objednávky a menšie množstvá je možné prediskutovať s naším predajným tímom.
- Dodacia lehota výroby:Typické dodacie lehoty sa môžu pohybovať približne od 30 do 60 dní po potvrdení objednávky, v závislosti od objemu objednávky, dostupnosti materiálu a harmonogramu výroby. Potvrdený harmonogram dodávok bude poskytnutý s cenovou ponukou alebo kúpnou zmluvou.
- Obchodné podmienky:Môžeme diskutovať o podmienkach EXW, FCA, FOB, CFR a CIF podľa miesta určenia, prepravných opatrení a preferencií zákazníkov.
- Platobné podmienky:T/T je bežne diskutovaný spôsob platby. Pomer vkladov, splátkový kalendár a ďalšie prijateľné dojednania podliehajú vzájomnej dohode a zmluvným podmienkam.
- Balenie a doprava:Oceľové rúry je možné spájať, označovať a chrániť podľa požiadaviek zákazníka. Exportné balenie, opatrenia na nakladanie a plány prepravy môžu byť koordinované na základe objednávky a cieľového prístavu.
- Cenová ponuka a potvrdenie objednávky:Ak chcete získať presnú cenovú ponuku, uveďte príslušnú normu, triedu ocele, vonkajší priemer, hrúbku steny, dĺžku potrubia, množstvo, požiadavky na kontrolu a cieľový port.
Populárne Tagy: api 5l psl2 l290m hfw oceľové potrubie pre infraštruktúru na ťažbu ropy, Čína api 5l psl2 l290m hfw oceľové potrubie pre infraštruktúru na zhromažďovanie ropy výrobcovia, dodávatelia, továreň


